Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Базар Левски
590 €
1 153.94 лв.

(7.47 €, 14.61 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 8:56 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 32 пъти.
Площ:
79 m2
Етаж:
6-ти от 8

Описание на имота:

АРКАНУМ ГРУП НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПРЕДЛАГА ПОД НАЕМ:

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ / БАЗАР ЛЕВСКИ
Предлагаме просторен и изключително топъл апартамент с площ от 80 кв.м, разположен на 6-ти етаж в предпочитания район Базар Левски една от най-комуникативните и удобни локации в гр. Варна.
Жилището е напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство, като е подготвено за незабавно нанасяне. Апартаментът предлага уютна атмосфера, функционално разпределение и комфорт през всички сезони.
Локацията е отлично развита и осигурява бърз достъп до магазини, аптеки, училища, детски площадки и спирки на градски транспорт, което прави имота подходящ както за сам човек или двойка, така и за семейство.
Основни предимства:
Просторно и светло жилище
Изключително топъл апартамент с ниски разходи
Напълно обзаведен и готов за живеене
Отлична градска локация
В близост до всички необходими удобства
Имотът се отдава дългосрочно. С цел поддържане на чиста и спокойна среда не се допуска пушене в жилището и не се приемат домашни любимци.
Апартаментът е чудесен избор за наематели, които търсят комфортен и поддържан дом в предпочитан район на града.

КОД : 7147938
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Варна, Базар Левски
Обява: 2d177813339225219

590 €
1 153.94 лв.
История на цената