Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем МЕЗОНЕТ
град Варна, Център
600 €
1 173.50 лв.

(5.26 €, 10.29 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:26 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 67 пъти.
Площ:
114 m2
Етаж:
3-ти от 3

Описание на имота:

АРКАНУМ ГРУП НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПРЕДЛАГА ПОД НАЕМ:

МЕЗОНЕТ / ЧЕРВЕН ПЛОЩАД МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ
Предлагаме просторен и слънчев мезонет с площ от 114 кв.м, разположен в един от най-предпочитаните райони на гр. Варна в непосредствена близост до Медицински университет и Червен площад.
Жилището се намира на 3-ти последен етаж в сграда без асансьор и впечатлява с функционално разпределение, просторни помещения и много естествена светлина.
Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство, готов за незабавно нанасяне.
Разпределението е организирано на две нива:
? Първо ниво:
Просторен дневен тракт с кухненски бокс
Тоалетна
Тераса
? Второ ниво:
Две самостоятелни спални
Емпоре / допълнително пространство за отдих или работен кът
Баня с тоалетна
Втора тераса
Жилището предлага комфортна и уютна атмосфера, подходяща както за семейство, така и за студенти или работещи хора, търсещи просторен дом в централната част на града.
Локацията е отлично развита в близост до спирки на градски транспорт, аптеки, магазини, детски площадки и всички необходими удобства за ежедневието.
Апартаментът съчетава простор, функционалност и отлична локация, което го прави изключително добър избор за дългосрочно наемане.

КОД:7147337
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем МЕЗОНЕТ
град Варна, Център
Обява: 2g177813518082637

600 €
1 173.50 лв.
История на цената
(5.26 €, 10.29 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Център